Lokal handlowy, ul. Narutowicza

Narutowicza, Bloki, Ciechanów, mazowieckie

  • 19,73 zł/m²
  • 36,50 m²
  • 720 zł

Zdjęcie

Monika Bujakowsk...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Narutowicza

Narutowicza, Bloki, Ciechanów, mazowieckie

zaktualizowane:
20 maja 2026

19,73 zł/m²

36,50 m²

720 zł

Lokal handlowy, ul. Narutowicza

Zaktualizowane: 20 maja 2026

19,73 zł/m² 36,50 m² 720 zł

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

blok mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 720 zł (19,73 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 36,50 m², 2 pomieszczenia, 1 łazienka; stan: dobry
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/4, jednopoziomowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Opłaty uzupełniające: 360 zł
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2474/3685/OLW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 36,5 m2 zlokalizowany w Ciechanowie przy ul. Narutowicza 1 .
Lokal znajduje się na parterze budynku czteropiętrowego z wejściem bezpośrednio od ulicy i posiada dużą widoczną witrynę.

Lokal jest dobrze doświetlony. Posiada wysokość ponad 3 metry.

Czynsz najmu to 720 zł netto/m-c. Wynajmujący nie pobiera kaucji.

Lokal wyposażony w alarm oraz stalowe drzwi wejściowe. (...)

Agent

Monika Bujakowska

570 614...

570 614 505

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

570 614...

570 614 505

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl