Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Ciechanów - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

980 000 zł311 m² 3 151,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W miejscowości Rumoka tuż pod Ciechanowem znajduje się przepięknie położona posiadłość z domem mieszkalnym i salą przeznaczoną na cele agroturystyczno-imprezowe (powierzchnia całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Warszawska

Ciechanów,mazowieckie

70 000 zł150 m² 466,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam działającą kawiarnię o powierzchni 50 m.k. z 24 miejscami siedzącymi ( 7stolików + bar) wraz z zapleczem i letnim ogródkiem na 10 stolików. W skład odstępnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. 17 Stycznia

Bloki,Ciechanów

499 000 zł300 m² 1 663,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam wyposażony lokal użytkowy po aptece Powierzchnia: 230m2 + 70m2 piwnice Miejscowość: ciechanów, dzielnica bloki, woj. mazowieckie Telefon:   Lokal położony przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Ściegiennego

Ciechanów,mazowieckie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal usytuowany jest pośrodku jednego z dwóch pasaży handlowych w budynku wielkopowierzchniowym , gdzie parter przeznaczony jest na handel a wyższe partie budynku na usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy Ciechanów

Ciechanów,mazowieckie

1 m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Specjalizujemy się w wykonawstwie nowoczesnych obiektów z płyty warstwowej. Wykonujemy : - pawilony handlowe , gastronomiczne , biurowe; - kioski , portiernie , stróżówki , garaże , chłodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Tysiąclecia

Ciechanów,mazowieckie

738 000 zł322 m² 2 291 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Sprzedam budynek użytkowy o powierzchni użytkowej 304m2. Kubatura: 997 m2, powierzchnia całkowita zabudowy: 322 m2 cena: 600.000 zł + VAT Budynek położony na działce 1076m2. Rok budowy 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Płocka

Ciechanów,mazowieckie

850 000 zł700 m² 1 214,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

budynek jest caly czas uzytkowany. jest dwukondygnacyjny na parterze jest mozliwosc prowadzenia dzialanosci handlowej a na gornej znajduja sie pomieszczenia biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szwanke

Ciechanów,mazowieckie

25 000 zł19 m² 1 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż murowany w zabudowie szeregowej.Brama blaszana uchylna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij